Харківські плавці виграли золото та срібло чемпіонату України

01.07.2013 06:00 Спорт
Чемпіонат України на відкритій воді серед дорослих виграли харківські спортсмени.

Чемпіоном України на дистанції 5 км на відкритій воді серед чоловіків став учасник Олімпійських ігор у Лондоні Ігор Червінський (м. Харків). Друге місце виборов бронзовий призер чемпіонату Європи 2011 року плавець Ігор Снітко (м. Харків). Третє місце – у Володимира Воронька з Кривого Рогу (Дніпропетровська область), повідомили у прес-службі Федерації плавання України.

Чемпіонкою України з плавання на відкритій воді на дистанції 5 км серед жінок стала учасниця двох Олімпійських ігор Ольга Береснева з Маріуполя (Донецька область). Друге місце посіла чемпіонка України з плавання в басейні на дистанції 800 м Ксенія Скрипель (м. Харків) . Третє місце – у спортсменки Марини Кірік (м. Рівне).

Чемпіонат України на відкритій воді серед дорослих проходив з 27 червня. Він є відбірковим етапом на чемпіонат світу у Барселоні. Чемпіонат України проходить разом із Кубком України з плавання на відкритій воді серед юніорів 27-29 червня в акваторії Бердянської затоки (Запорізька область).

Автор: Администратор сайта