Перша бронза України у Сочі. Медаль взяла біатлоністка

10.02.2014 07:38 Спорт

Віта Семеренко принесла Україні першу за 8 років медаль зимової Олімпіади.

Українська біатлоністка всупереч прогнозам зуміла не тільки випередити свою більш титуловану сестру, а й завоювала першу медаль Сочі, фінішувавши третьою у спринтерській гонці 7,5 км, - пише “Дзеркало тижня”.

На фініші українці не вистачило миті, щоб випередити росіянку Ольгу Вілухіной - 1,8 секунди. Перемогу у спринті здобула словачка Анастасія Кузьміна.

Таким чином , Віта Семеренко принесла першу нагороду Україні на Олімпіаді в Сочі - українці піднімаються на п'єдестал пошани на зимових Олімпійських іграх вперше з Турина - 2006 , коли бронзу виграла танцювальна пара фігуристів Грушина/Гончаров. А в біатлоні востаннє українські атлети залишали слід в далекому 1998-му на Іграх в Нагано. Тоді в індивідуальній гонці на 15 км срібло виграла Олена Петрова.

Відзначимо , що інші українки фінішували за межами топ-10 - Валя Семеренко на 12-му місці, Олена Підгрушна - 26-я, а Юлія Джима прийшла до фінішу лише з 43-ою.

З розкладом трансляції Олімпійських ігор можна ознайомитися тут.

Джерело: Дзеркала тижня
Автор: Администратор сайта