Підопічні Маркевича з "Дніпра" вилетіли з Ліги чемпіонів

07.08.2014 07:29 Спорт
6 липня завершився 3-й кваліфікаційний раунд футбольної Ліги чемпіонів сезону 2014-2015.

Представник України на даному етапі ФК «Дніпро» програв на виїзді данському «Копенгагену» з рахунком 2:0.

Після нульової нічиї в першому матчі, який відбувся тиждень тому, дніпряни зберігали великі шанси на вихід у наступний раунд кваліфікації, адже «Копенгаген» хоча і досить потужна команда, але далеко не гроза європейського футболу.

Проте, всі надії українського клубу були розбиті ще в першому таймі. Господарі поля впевнено захопили ініціативу, а гра «Дніпра» від оборони явно не клеїлася, та й захист дніпрян зіграв не кращим чином.

ГРАНДІОЗНІ ЗМАГАННЯ З РОЛЕР-СПОРТУ ПРОЙДУТЬ У ХАРКІВСЬКОМУ ДІСНЕЙЛЕНДІ
                       ФУТБОЛ У ХАРКОВІ: «МЕТАЛІСТ» - «ДИНАМО» 1:2 (ФОТО)

У підсумку на 36-й хвилині ніхто не завадив форварду «Копенгагена» Корнеліусу точно пробити у нижній кут.

Остаточно питання про переможця матчу датчани зняли на 53-й хвилині, коли без шансів для голкіпера прямо під поперечину пробив Кадріі - 2:0.

У підсумку в дебютному для себе сезоні Ліги чемпіонів «Дніпро» зазнав фіаско, та тепер побореться за вихід у груповий раунд Ліги Європи. Суперник по плей-оф кваліфікаційного раунду даного єврокубка визначиться під час жеребкування, яке відбудеться в п'ятницю, 8 серпня.

У свою чергу компанію «Копенгагену» по плей-оф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів складуть БАТЕ, «Марібор», «Стандард», «Лілль», «Дебрецен», «Маккабі» Тель-Авів, «Панатінаїкос», «Грассхоперс», «Зальцбург», «Слован», «Ольборг», «Легія», «Стяуа», АПОЕЛ, «Мальме», «Лудогорець», «Зеніт», «Бешикташ», а також ряд клубів, які напряму кваліфікувалися за підсумками національних чемпіонатів.

Матчі раунду плей-оф відбудуться 19, 20 та 26 і 27 серпня.