Поради тим, у кого пісок у нирках
Перше, що потрібно зробити в разі такої підозри — звернутися до фахівця. І якщо він підтвердить цей невтішний прогноз, та ще й «порадує», що в нирках утворюється пісок, слід дослухатися до його рекомендацій і діяти відповідно до них. Але не варто відмовлятися і від перевірених часом народних засобів чищення нирок (його зазвичай використовують у такому разі). Тільки слід обов’язково порадитися, чи можна даний конкретний засіб застосовувати у вашому конкретному випадку. Адже можна ще більше собі зашкодити, якщо, приміром, унаслідок прийому домашніх ліків зрушиться не пісок, а камінець, тоді вірогідні ускладнення аж до травмування (розриву) сечоводу.
А для тих, у кого протипоказань до використання засобів народної медицини немає, можемо запропонувати декілька рецептів таких ліків, які м’яко діють, нормалізують утворення та виведення сечі, кислотно-лужний баланс.
- Щоранку натщесерце пити сік з моркви або винограду.
- Нарізати 300 г яблук, залити 1 л води, кип’ятити 10 хвилин, після чого настоювати 3 години. Пити протягом дня.
- Увечері розчинити у 200 мл води 1 ч. л. меду. Випити вранці. Повторювати процедуру протягом двох тижнів.
- Натерти чорну редьку, віджати сік і змішати з медом у співвідношенні 2:1. Приймати по 1 ст. л. через півгодини після їди.
- 3 ст. л. сушеної шипшини залити 1 л окропу. Настоювати 2 години, пити протягом дня.
- Змішати петрушку, листя суниці, березові бруньки, насіння льону (по 1 ст. л.), подрібнити. Залити 1 л окропу, настоювати добу. Пити тричі на день по склянці.
- Кукурудзяні рильця, листя аїру, споришу та брусниці (по 1 ст. л.), залити окропом, настоювати 1 годину. Перед їдою випивати 100 мл.
- Безсмертник, марену, собачу кропиву, листя брусниці (по 1 ст. л.) залити 1 л окропу, настоювати півгодини, процідити. Пити по 100 мл за півгодини до їди.
- 175 г коренів соняшнику залити 1 л води і прокип’ятити, настоювати 5 хвилин. Випити рівними порціями за одну добу.
- Також прискорює лікування нирок і ялицева олія. Кілька крапель можна додати до будь-якого з перерахованих вище настоїв.
Протипоказання до проведення очищення:
вагітність;
годування грудним молоком;
витікання крові під час менструації;
період після перенесеної операції;
інсульт;
інфаркт;
внутрішні кровотечі;
аденома передміхурової залози;
сечокам’яна хвороба (з обережністю);
гломерулонефрит;
пієлонефрит;
кістозне утворення в нирці;
цистит;
хвороби сечового міхура.