Харків’яни здобули перемоги на чемпіонаті світу із сумо

10.09.2024 17:58 Спорт

Харків’яни здобули 3 золоті та 1 срібну медаль на чемпіонаті світу із сумо, який відбувся 7 та 8 вересня у Польщі.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на Харківську ОВА.

Дві золоті медалі на рахунку Ірини Пасічник. Вона стала чемпіонкою в абсолютній ваговій категорії, перемігши у фіналі суперницю з Норвегії, та у командних змаганнях. У команді жіноча збірна України здолала японок.

Ще одну золоту медаль України приніс Демід Караченко у ваговій категорії до 85 кг. У фіналі він переміг борця з Польщі.

Срібною призеркою у вазі до 73 кг стала Тетяна Караченко, поступившись у фіналі суперниці з Японії.

За підсумками чемпіонату збірна України посіла перше загальнокомандне місце.

Раніше ми писали, як харківський плавець Максим Веракса виборов срібну медаль Паралімпійських ігор у Парижі. Нагороду спортсмен здобув у класі S12 на дистанції 100 м вільним стилем, яку подолав за 53.64 секунди.