Харківська важкоатлетка виграла чемпіонат України серед юніорів та молоді, присвячений ЗСУ

08.07.2024 10:19 Спорт
Світлана Самуляк / Фото: Харківська міська рада Світлана Самуляк / Фото: Харківська міська рада

Чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів та юніорок до 20 років та молоді до 23 років, присвячений Збройним силам України, відбувся 1-7 липня у Луцьку.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради.

Золоту медаль у ваговій категорії до 64 кг здобула титулована харківська важкоатлетка Світлана Самуляк.

Медаль виборола ще одна студентка Харківської академії фізкультури Юлія Кісельва (до 55 кг).

У змаганнях серед чоловіків чемпіонами стали Олег Ніколаєнко (до 96 кг) і Євген Бурбала (+109 кг).

Загалом у змаганнях взяли участь близько 235 спортсменів з 21 області України.

Нагадаємо, харків’янка Олена Осипова стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з шахів серед спортсменів із порушеннями слуху.

Нагадаємо також, що Еліна Світоліна кваліфікувалася для участі в одиночному турнірі на Олімпійських іграх-2024.