Харківські дзюдоїсти здобули «золото» та «срібло» на Кубках Європи

28.05.2024 11:51 Спорт
Харківські дзюдоїсти здобули нагороди / Фото: ХОВА Харківські дзюдоїсти здобули нагороди / Фото: ХОВА

Харківські спортсмени здобули перемоги на Кубках Європи, які відбулися нещодавно у Литві та Польщі.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу ХОВА.

На Кубку Європи з дзюдо серед юніорів у Литві харків'яни вибороли одну золоту та дві срібні медалі.

У ваговій категорії до 60 кг у фіналі відбулося харківське дербі, в якому Назар Вісков здобув «золото», а Данило Авраменко – «срібло». Ще одну срібну медаль виборов Данило Кравченко у ваговій категорії до 66 кг.

На Кубку Європи U15, який проходив у Польщі харків'янка Ксенія Кирильчук провела п'ять переможних поєдинків та здобула «золото» у ваговій категорії до 48 кг.

Нагадаємо, нещодавно плавчині з Харківської області здобули золоту, срібну та 4 бронзові медалі на чемпіонаті України, який відбувся у місті Бровари Київської області з 5 по 8 травня.

Нагадаємо також, що у квітні харківська спортсменка Єлизавета Шарова здобула золоту та дві срібні медалі Національного чемпіонату з шахів.

Автор: Галина Гришко