Харківські гандболісти привезли із Закарпаття «срібло» та «бронзу»

30.07.2024 15:07 Спорт
Змагання з пляжного гандболу / Фото: ХОВА Змагання з пляжного гандболу / Фото: ХОВА

Кубок України з пляжного гандболу відбувся з 25 по 28 липня в Ужгороді.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу ХОВА.

У змаганнях серед жінок срібними призерками Кубка стали гравчині гандбольного клубу «Харків». Вони обійшли суперниць з місцевої «СДЮШОР з гандболу», але поступилися «золотом» іншій ужгородській команді ГК «Карпати».

У чоловічих баталіях харківська команда «Харлазар» успішно пройшла груповий етап, потім у чвертьфіналі здолала з рахунком 2:0 іншу харківську команду «КДЮСШ-1», а в півфіналі поступилася 0:2 суперникам з команди Закарпатської області, які в підсумку здобули золоті медалі.

У матчі за третє місце харківські гандболісти перемогли 2:1 команду «Молодь 2010» з Ужгорода.

У свою чергу, «КДЮСШ-1» Харків посіла п'яте місце.

Нагадаємо, під час виступів на національному чемпіонаті з плавання збірна Харківської області здобула 8 золотих, 6 срібних та 2 бронзові медалі.

Нагадаємо також, що нещодавно спортсменка з Харкова здобула «бронзу» на чемпіонаті Європи з велоспорту на треку серед молоді та юніорів.