Харківські школярі здобули першість на чемпіонаті Європи з акробатичного рок-н-ролу (фото)

10.04.2024 12:09 Спорт
Тагайбай Георгій та Каверіна Єлизавета / Фото: Харківська міська рада Тагайбай Георгій та Каверіна Єлизавета / Фото: Харківська міська рада

Днями в Угорщині відбувся чемпіонат Європи з акробатичного рок-н-ролу, переможцями якого стали спортсмени з Харкова.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Федерацію акробатичного рок-н-ролу України та Харківську міську раду.

6 квітня 2024 року в столиці Угорщини, Будапешті, відбувся чемпіонат Європи з акробатичного рок-н-ролу серед юніорів.

Переможцями змагань стали учні Харківського ліцею № 161 «Імпульс» Тагайбай Георгій та Каверіна Єлизавета.

Харків'яни Тагайбай Георгій та Каверіна Єлизавета

Переможці Чемпіонату світу з акробатичного рок-н-ролу

Спортсмени (зліва) під час нагородження на чемпіонаті Європи з акробатичного рок-н-ролу / Фото: Харківська міська рада

Нагадаємо, нещодавно харків'янка стала новою чемпіонкою Європи з важкої атлетики. Йдеться про Камілу Конотоп, яка здобула три золоті медалі у ваговій категорії до 59 кілограмів.

Нагадаємо також, що Харківська область вийшла в лідери українського спорту. Попри війну спортсмени й тренери продовжують гідно представляти область та Україну на змаганнях різного рівня.