Лозівчанка здобула дві золоті медалі на чемпіонаті світу з параармрестлінгу

10.09.2024 14:25 Спорт

На чемпіонаті світу з параармрестлінгу лозівчанка здобула дві золоті медалі.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на Lozova News.

На 26-му чемпіонаті світу з параармрестлінгу, який проходив з 17 по 23 серпня у місті Кишиневі, Республіка Молдова, лозівчанка Марія Чумак здобула одразу дві золоті медалі.

На змагання зібралися найсильніші спортсмени з 60 країн світу, 5 континентів, 1200 учасників. Цей престижний захід став важливою подією для паралімпійського спорту, демонструючи незламний дух та силу волі учасників.

На знак подяки голова громади вручив Марії Чумак відзнаку Лозівської міської ради та побутову техніку.

Лозівчанка Марія Чумак здобула дві золоті медалі на Чемпіонаті світу з пара-армрестлінгу

Марія Чумак здобула золото на світовій арені параармрестлінгу / Фото: Lozova News

Раніше ми писали, як харківський плавець Максим Веракса виборов срібну медаль Паралімпійських ігор у Парижі. Нагороду спортсмен здобув у класі S12 на дистанції 100 м вільним стилем, яку подолав за 53.64 секунди.