Молодь Харківщини здобула медалі на чемпіонаті світу з армрестлінгу

23.08.2024 18:36 Спорт

Молоді спортсмени Харківської області здобули 3 золоті, 3 срібні та 1 бронзову медалі на чемпіонаті світу з армрестлінгу.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на Харківську ОВА.

У Молдові у змаганнях серед юнаків та дівчат U15 дворазовою чемпіонкою світу стала Єлизавета Морозова. У ваговій категорії понад 70 кг вона перемогла в боротьбі на правій та на лівій руці.

Ще одну золоту медаль Україні та Харківщині приніс Микита Попов.

У змаганнях серед молоді U23 у вазі до 85 кг він став чемпіоном світу в боротьбі на лівій руці та срібним призером у боротьбі на правій руці.

«Срібло» чемпіонату також здобули Юрій Біда та Мирослава Мельник.

Третє місце в боротьбі на лівій руці серед молоді у своїй ваговій категорії посів Тимур Кувандіков.

Нагадаємо, пауерліфтери Харківщини здобули найвищі нагороди на чемпіонаті Європи.

Також ми розповідали, що спортсменка з Харкова стала дворазовою чемпіонкою Європи з шашок-100