Спортсменка з Харкова стала дворазовою чемпіонкою Європи з шашок-100

11.08.2024 13:54 Спорт
Харківські спортсмени на змаганнях з шашок-100 / Фото: ХОВА Харківські спортсмени на змаганнях з шашок-100 / Фото: ХОВА

Днями у Латвії завершилися змагання з шашок-100, на яких харківським спортсменам вдалося здобути 5 медалей.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківську ОВА.

З 1 по 9 серпня в латвійському місті Єлгава відбулися змагання з шашок-100, в якому взяли участь представники 12 країн.

Так, дворазовою чемпіонкою Європи серед кадеток стала Катерина Мусієнко – харків'янка перемогла в швидкій та блискавичній грі. Окрім того, спортсменка здобула «срібло» в класичній грі.

Шашки-100, Латвія

Катерина Мусієнко на церемонії нагородження / Фото: ХОВА

«Срібло» також виборов Данило Соколов, який продемонстрував свої навички у класичній програмі серед юніорів.

Усього харківські спортсмени здобули 2 золоті та 3 срібні медалі. А в загальнокомандному заліку збірна України посіла третє місце.

Нагадаємо, нещодавно харківська спортсменка здобула «бронзу» на чемпіонаті Європи з велоспорту.

Нагадаємо також, двоє представників Харківщини ввійшли до складу збірної України на міжнародні змагання серед військових і ветеранів «Ігри Нескорених» (Invictus Games Vancouver Whistler 2025).