Юні інтелектуали Харкова медально відзначилися у Польщі

07.11.2023 22:12 Спорт

Харківські спортсмени здобули медалі усіх ґатунків на Чемпіонаті Світу зі стокліткових шашок.

Чемпіонат світу з шашок-100 серед молоді з 27 жовтня по 4 листопада відбувся у польському місті Поліце, там змагалися майже 300 юних спортсменів із 16 країн, повідомляє «Слобідський край».

Як повідомили у Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, харківʼянин Данило Соколов став чемпіоном у класичній грі серед юніорів. Катерина Мусієнко посіла друге місце у блискавичній грі серед 16-річних дівчат, а Василиса Куценко виборола дві бронзи в рапіді та блискавичній грі у віковій категорії до 13 років.

Нагадаємо, харківські спортсмени нещодавно успішно виступили на Всесвітніх іграх єдиноборств у Саудівській Аравії. Зокрема, борчиня Катерина Степанова перемогла в змаганнях з грепплінгу.

Більше новин рубрики спорт читайте на нашому сайті.