Айтішники ніколи не залишаться без роботи. Як стати автоматизатором програмного забезпечення за 3 місяці?

Promo
За період пандемії суспільство відчуло на собі стрибок розвитку технологічних галузей. А сьогодні більшість бізнесів переважно ведуть комунікацію зі своїми клієнтами онлайн.

Лише за 2021 рік відкрилось близько 300 тис. малих та середніх бізнесів, 38 тис. середніх та великих компаній/філіалів в Україні. І більше 63% вже або продають товари чи послуги завдяки інформаційним технологіям (сайт, додаток, реклама, соціальні мережі тощо), або безпосередньо пов’язані з галуззю IT, тобто з розробкою ПЗ.

2022 рік також вніс свої корективи. Завдяки тому, що сфера IT залишилась стабільною під час початку війни, збільшила свій потенціал та експортну частку на 27% за перші п’ять місяців, вона увійшла до стратегічно важливих галузей фінансової підтримки у відновленні країни після перемоги. Тож в найближчі кілька років міністерство фінансів буде надавати бюджет для розвитку IT-сфери.

Як швидко потрапити до лав IT?

Професія тестувальника ПЗ завжди вважалась найлегшим вступом до IT-сфери, бо за короткий проміжок часу кожен міг опанувати професію з нуля. Проте недоліком завжди вважалась низька заробітна плата в порівнянні з іншими професіями.

На зміну тестуванню прийшла автоматизація, яка замінила поняття швидкого вступу в IT. При виборі професії QA Automation людина не витрачає багато часу на  оволодіння навичками, проте може розраховувати на заробітну плату на рівні розробників.

Де отримати освіту для QA Automation?

Більшість теперішніх автоматизаторів - колишні тестувальники, які вивчили додатково мову програмування. Але зі збільшенням популярності професії, з’явились і освітні програми для здобуття навиків з нуля. Щоб обрати підходящі курси, потрібно попередньо ознайомитись з вимогами до кандидатів, та навичками, які потрібні в роботі, потім співставити з програмою освітніх курсів. 

Найбільш влучним поєднанням вважаєм інтенсивне навчання від IT Testing School, під час якого студенти розробляють свій фреймворк для подальшої роботи та вчаться підлаштовувати його під різні типи задач. Викладачі школи - практикуючі спеціалісти автоматизації з досвідом більш ніж 7 років, які можуть надати актуальну інформацію, відповісти на будь-які запитання та поділитись секретами своїх досягнень. Ознайомитись з ними можна за посиланням: https://it-testing-school.com/qa-automation.

Тож хто такий автоматизатор ПЗ?

Це спеціаліст який виконує тестування програмного забезпечення, шляхом написання коду додаткової програми мовою програмування. Автоматизатор має суміжний функціонал з тестувальником та розробником, вивчає мову програмування та теорію тестування. Вже кожна третя команда розробників програмного забезпечення має в команді спеціаліста з автоматизації.

Автоматизація вже є однією з найбільш затребуваних професій сучасності. І буде розвиватись та набирати оберти надалі. Тож приєднуйся до лав експертів сьогодні. Кожен успіх починається зі знань: www.it-testing-school.com/qa-automation.