Як стати хорошим програмістом: кілька корисних рекомендацій
PromoОтримання диплома програміста не завжди означає, що його володар — фахівець вищої категорії, здатний впоратися з підготовкою найскладнішого проекту.
Отримання диплома програміста не завжди означає, що його володар — фахівець вищої категорії, здатний впоратися з підготовкою найскладнішого проекту. Причин такого неприємного явища дуже багато. Це і незадовільна якість навчання, і відсутність у випускника особистих здібностей до цієї непростої роботи, і його неготовність застосовувати набуті знання практично.
Якщо ви хочете уникнути такого розвитку подій та стати кваліфікованим програмістом, чиї знання підтверджує офіційний документ, загляньте на сайт Академії ITEA. Тут запрошують усіх бажаючих на курси програмування за кількома десятками напрямів. Кілька місяців інтенсивного навчання перетворять вас з несмілого користувача на справжнього «програмера-монстра», якого побоюватимуться і поважатимуть колеги по комп’ютерному цеху.
Що має знати та вміти сучасний програміст
Не поспішайте думати, що робота програміста пов’язана лише з розробкою авторських програмних рішень. Нерідко йому доручають завдання, які передбачають:
• Доопрацювання та покращення проекту колеги.
• Оптимізацію програми, що використовується.
• Створення програмного забезпечення під конкретні вимоги користувачів, нові моделі смартфонів або складне робоче обладнання.
• Налагодження програм, приведення їх у відповідність до робочих параметрів комп’ютера.
• Виправлення помилок та недоліків.
• Тестування сторонніх додатків з метою проектування та створення досконалішого програмного продукту.
Для виконання всіх перелічених завдань фахівець повинен мати високий рівень знань і здатність знаходити для них практичне застосування.
Якщо ви націлені на набуття хороших знань, поспішайте записатися в ITEA на черговий потік навчання.