Броуліфтинг — процедура, що дарує молодість і ясний погляд
PromoОчима можна закохати, звабити, розповісти та передати цілий спектр емоцій. При активній міміці в цій зоні відбувається поступова поява зморшок, заломів і складок. Віковий птоз шкіри також першим проявляється саме в зоні навколо очей, тому рятувати ситуацію необхідно вчасно та швидко.
Крім блефаропластики, що на сучасному ринку пластичних втручань визнана найдієвішою операцією, існує ще одна важлива косметична маніпуляція, яка працює не з повіками, а з лінією росту брів. При цьому результат поширюється повноцінно на всю зону.
Хірургічна підтяжка брів спрямована на корекцію їх форми та положення. Броуліфтинг дозволяє усунути надлишкову шкіру та зафіксувати мʼязову тканину в потрібному положенні. Обличчя після ліфтингу всього однієї зони набуває молодості та свіжості.
Показання до броуліфтингу
Вікові зміни верхньої третини обличчя неможливо не помітити. При зачісці з відкритим чолом кожне з наступних показань до процедури явно прослідковується:
- низько опущені брови;
- зморшки в міжбрівній області;
- горизонтальні зморшки лоба;
- «гусячі лапки» в області зовнішніх куточків очей;
- провисання шкіри у верхній третині обличчя;
- впалі скроні;
- втрата тонусу шкіри.
Не завжди цей перелік показань веде до повноцінної підтяжки обличчя. Броуліфтингом доволі реально обмежитися, щоб створити повноцінний омолоджувальний ефект для всього обличчя.
Види операцій
Ліфтинг брів є універсальною операцією, що може проводитися як для жінок, так і для чоловіків. До того ж броуліфтинг можна виконувати:
- як окрему самостійну операцію;
- як один з етапів контурної підтяжки;
- як комбіновану форму підтяжки брів з паралельним ліфтингом чола.
Найчастіше в протоколах омолодження верхньої третини обличчя лікарі використовують комплексний підхід. Їх існує декілька видів залежно від типу доступу до тканин і місця накладення швів:
- Ендоскопічна підтяжка. Найпопулярніший вид операції завдяки мінімальній травматизації тканин чола. Доступ до шкіри та мʼязів виконується ендоскопом по лінії росту волосся. Ліфтинг брів дає якісний результат з мінімальним реабілітаційним періодом.
- Коронарна підтяжка. На сьогодні використовується рідко, оскільки має високу травматичність тканин з помітними слідами хірургічного втручання.
- Скроневий ліфтинг. Розрізи при підтяжці виконуються в скроневих ділянках. Метод актуальний для усунення птозу тканин в бічних відділах брів.
- Транспальпебральна підтяжка. Виконується через розрізи в зоні верхніх повік або ж по лінії росту брів. Часто поєднується з блефаропластикою.
Який вид ліфтингу стане актуальним саме для Вашої зовнішності, переліку показань та особливостей анатомічної будови обличчя — визначить спеціаліст на первинній консультації. У будь-якому випадку контрастні естетичні зміни з омолоджувальним ефектом неможливо буде не помітити!