Детально про фільтри для пального

Promo

Паливні фільтри - це пристрої, призначені для очищення різних нафтопродуктів від механічних частинок та води. 

Вони мають попит в індивідуальних підприємців і великих компаній, які спеціалізуються на виробництві та постачанні палива. Сучасні моделі можуть похвалитися високою пропускною здатністю, простотою установки та обслуговування, тривалим терміном служби, стійкістю до фізичних впливів, хімічно активних речовин та корозії. Грамотно підібраний паливний фільтр дозволить ретельно відфільтровувати тверді домішки та безпечно експлуатувати легкові, вантажні автомобілі, сільськогосподарську техніку чи інші транспортні засоби.

Основні різновиди фільтрів для пального

На ринку представлені фільтри для пального з різними технічними та експлуатаційними характеристиками. Вони можуть відрізнятися за конструкцією та габаритами, способом встановлення. У продажу зустрічаються два основні види фільтруючих пристроїв - фільтри грубого та тонкого очищення. Система грубої фільтрації оптимально підходить для очищення нафтопродуктів від великого неорганічного сміття, об'ємних частин парафінів, іржі. Груба фільтрація здійснюється завдяки металевій або пластиковій сітці, яка здатна утримувати частинки розмірами 1-3 мм. Фільтруючі конструкції встановлюють на вузлах наповнення резервуарів перед насосним установками. Якщо перейти на веб-сайт https://petroline.ua/ru/filtri-gruboi-ochistki/, то можна підібрати паливний фільтр з урахуванням своїх потреб.

Якщо потрібно затримувати невеликі за розміром частинки, використовуються фільтри тонкого очищення. Існують такі їх різновиди:

  • Гідроадсорбуючі. Вони відрізняються зручністю установки та гарною пропускною здатністю. У них міститься спеціальний порошкоподібний адсорбент, який перетворюється на гель після взаємодії з водою. Завдяки йому вода не зможе пройти через елемент, що фільтрує.
  • Целюлозні. Найпоширеніші фільтруючі пристрої для нафтопродуктів. Вони виготовляються зі спеціально обробленої целюлози. Надається можливість їх встановити на лінії перед помпою, щоб захистити від механічних пошкоджень паливороздавальну колонку та транспортний засіб.
  • Фільтр-сепаратор. Він має діаметр сита від 5 мікронів, що дозволяє якісно очищати дизель та бензин від сторонніх домішок та вологи. Очисний елемент встановлюють перед електричною помпою.

На веб-сайті https://petroline.ua/ru/filtri-tonkogo-ochishchennya-palnogo/ представлені паливні фільтри для безперебійного та тривалого використання на виробництві та в побуті. Тонка фільтрація дає можливість позбавитися від твердих домішок і води, які здатні завдати шкоди вузлам транспортного засобу чи паливороздавальній колонці.

Що необхідно врахувати у процесі вибору фільтра для палива

При виборі подібних фільтруючих пристроїв звертайте увагу на такі параметри:

  • матеріал виготовлення;
  • рівень фільтрації (є можливість фільтрувати частинки до 300 мікронів);
  • тип палива для перекачування та фільтрації (бензин, ДТ тощо);
  • пропускна спроможність (рекомендується вибирати моделі з мінімальною пропускною спроможністю від 50 л на хвилину).

Також слід звертати увагу на додаткові функції. Багато моделей мають захист від детонації та забруднення.

Купівля паливного фільтра не повинна бути спонтанною та неусвідомленою. Віддавайте свою перевагу фільтруючим пристроям від перевірених виробників, які добре себе зарекомендували на ринку і здатні запропонувати високоякісну продукцію. В цьому випадку можна буде уникнути значних грошових витрат та надійно захистити паливозаправне обладнання, транспортні засоби та їх бензиновий чи дизельний двигун.