Гель-лак: В чому секрет популярності

Promo

Гелеве покриття вже так сильно закріпилось в бьюті-світі, що ним навряд чи когось здивуєш. Чому ні? Це стійкість, якість та довготривалий ефект. Давайте детальніше, якщо розібратись, чи все так просто?

Гель-лаки – це унікальне поєднання гелю так лаку, а якщо простіше – поєднання стійкості гелю та кольору. Але, все частіше можна почути різні думки щодо цього. Якщо раніше гель на руках можна було побачити майже у кожної, то сьогодні багато хто обирає «голі нігті» – манікюр без кольорового покриття. Розглянемо деталі?

Гель-лак і головне про нього 

Переваг гелю звичайно дуже багато, про нього можна говорити довго, як і сперечатись, але все ж таки шанувальників гелю стає тільки більше. Ось чому так:

  • Стійкість. Стійке покриття – перша і найголовніша причина. Майже всі обирають гелеве покриття через стійкість протягом декількох тижнів і більше. Це ідеальний варіант для тих, хто немає часу на постійні корекції манікюру чи педікюру, навпаки бажає зробити це одноразово на довгий період. 
  • Створення дизайнів. Похід на манікюр – це можливість втілити всі свої ідеї та фантазії. Створити та підкреслити образ, стиль. Ви можете вибрати не просто різні кольори, а й будь-які дизайни. Від блискіток чи шиммеру до складних малюнків і написів. Для професійного майстра – це не виклик, а звична справа. 
  • Доступність. На сьогодні покриття гелем – не дивина, а запис до нейл-майстра взагалі не проблема. Достатньо знайти свою людину та зручний для вас час. Сучасні технології не стоять на місці, тому класичне покриття відбере у вас лише годину чи трохи більше. 
  • Зміцнення та догляд. Багато хто обирає гель-лак для зміцнення тонкої, крихкої нігтьової пластини. Це допомагає зберегти довжину та навіть відростити натуральний ніготь без пошкоджень та травмувань. 

Як обрати? 

Якщо ви обираєте гель вперше, то зверніть увагу на:

  • Склад та бренд. Уникайте шкідливих, агресивних компонентів: формальдегід, толуол, дибутилфталат. Вони можуть викликати алергічні реакції та пошкодити стан нігтів. Обирайте безпечні складові, особливо якщо маєте проблеми з нігтьовою пластиною чи шкірою навколо. Уникайте матеріалів з різким, неприємним запахом. Ба більше, віддавайте перевагу відомим маркам, які вже зарекомендували себе на ринку та є популярними не тільки серед домашніх користувачів, а й серед професійних майстрів.
  • Вибору кольору. Якщо ви робити манікюр чи педикюр самостійно не поспішайте брати багато кольорів та відтінків. Обирайте ті, які точно підійдуть під ваш образ та стиль. Обирайте їх за сезоном. Восени та взимку можна придбати щось темне: червоні, винні, темно-сині чи хакі. А влітку та навесні більш яскраві та грайливі кольори. Але, все ж таки все залежить від ваших власних уподобань, тому в першу чергу звертайте увагу на власні думки.