Що змінилося в Балаклійській лікарні після реконструкції - Фото
Завдяки реконструкції, що проводилася у межах Програми «Велике будівництво», лікарня змогла розширити спектр медичних послуг. Про це повідомили у ХОДА.
Як розповідає директорка КНП «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня» Марина Руденко, реконструйоване приймальне відділення лікарні має площу близько 900 квадратних метрів.
- Відділення працює в нас з 2015 року, але воно було значно меншим до цього - і не так гарно облаштоване і укомплектоване, як тепер. Сьогодні в результаті реконструкції, проведеної завдяки «Великому будівництву», ми отримали додатково операційну залу, додаткові палати і кабінет для ургентної лабораторії, - говорить Марина Руденко.
Кабінет ургентного лаборанта оснащений сучасним обладнанням, яке дозволяє кожного пацієнта, котрий госпіталізується до закладу, обстежити максимально оперативно.
– Поки людина буде оформляти історію хвороби, будуть готові два клінічні аналізи, які є базовими і необхідні всім пацієнтам, які госпіталізуються, незалежно від діагнозу. Це дозволить швидше проводити діагностику і краще лікувати пацієнтів, – наголошує керівниця лікарні.
Читайте також: Як після реконструкції змінився вигляд Красноградської лікарні – ФОТО
Також реконструйоване приймальне відділення Балаклійської ЦРЛ має окремий інфекційний бокс, який дозволяє ізолювати пацієнтів з ознаками інфекційних захворювань одразу – ще до переведення в інфекційне відділення, яке за санітарними нормами розташоване окремо.
Завдяки оновленню приміщень та матеріальної бази, лікарня змогла надавати кваліфікованішу допомогу та збільшити кількість пакетів медичних послуг у межах договорів з НСЗУ. Замість 16 наразі укладені 18 пакетів договорів. За словами керівниці лікарні, заклад планує ще більше розширити спектр послуг, ураховуючи ремонт приміщень і отримане обладнання, зокрема рентгенівський апарат.
Як розповідає представник підрядної організації Михайло Марук, у ході робіт у приймальному відділенні частково перепланували приміщення, провели внутрішні ремонтні роботи, замінили електромережі, вентиляцію, водопровід та каналізацію. Також утеплили стіни та відремонтували фасад.
Читайте також: На Харківщині почали ремонтувати дорогу Сковородинівка – Гуринівка – Вільшанське
– Також був збудований бокс для заїзду машин швидкої допомоги площею понад 130 квадратів. Ремонтні роботи у закладі проводилися з урахуванням усіх вимог інклюзії. Було виконано поділ на три входи, збудовані пандуси. Зроблено два санітарні вузли, які відповідають інклюзивним вимогам, – уточнює Михайло Марук.
Проєктом також передбачено упорядкування території лікарні. Було замінено частково покриття, зроблені заїзди для машин невідкладної допомоги, демонтовані старі підходи, зроблені нові підходи до майданчиків.
Читайте також:
Як змінилася після ремонту Вовчанська лікарня — Фото