Два футболісти з Харківщини зіграли в дебютному матчі України на Олімпіаді

25.07.2024 16:21 Харків

24 липня збірна України з футболу зіграла свій перший матч на Олімпіаді – 2024, яка проходить у Франції.

Як передає медіа «Слобідський край», першим суперником олімпійської збірної України з футболу став Ірак. До речі, це дебют нашої футбольної команди на Олімпійських іграх.  У стартовому складі України вийшли два уродженці Харківщини: Арсеній Батагов з Березівки Пісочинської громади та Дмитро Криськів з Харкова.

Наші земляки взяли безпосередню участь у першому забитому м’ячі нашої команди. На початку другого тайму Криськів навісив зі штрафного на Батагова. Кіпер впорався з ударом Арсенія, втім першим на добиванні був Валентин Рубчинський, який відкрив рахунок у матчі. Дуже швидко суперник відновив паритет у матчі, реалізувавши пенальті. А на 75-й хвилині Ірак вийшов уперед. На жаль, українці не зуміли відігратися, програвши 1:2.

Наступну гру Україна проведе проти Марокко. Цей матч відбудеться у суботу, 27 липня, в місті Сент-Етьєн, початок поєдинку о 18:00 за київським часом.

Нагадаємо, харківські борчині здобули нагороди на чемпіонаті Європи.

Також ми розповідали, що харківська спортсменка здобула «бронзу» на чемпіонаті Європи з велоспорту.