На Харківщині працівниця «Харківгазу», яка працювала на ворога, постане перед судом

23.02.2023 14:41 Ізюм
У Харківській області перед судом постане мешканка Ізюма, яку звинувачують у пособництві державі-агресору.

Справу розгляне Київський районний суд міста Харків, повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Харківської обласної прокуратури.

Слідство встановило, що 52-річна жінка, будучи інженером з охорони праці служби охорони праці та цивільного захисту АТ «Харківгаз», під час окупації міста Ізюм добровільно пішла на співпрацю з представниками росії.  

Окупанти створили фейкове російське «КП «Изюмгаз» на базі українського підприємства, яке очолила обвинувачена. 

Жінка неодноразово намагалась залучити працівників до співпраці з окупантами. Своєму колезі вона надсилала повідомлення, щоб отримати від нього паролі та доступ до абонентських баз споживачів міста Ізюм та Ізюмського району, що містилися на серверах. 

Одного з чоловіків, який є фахівцем у галузі видобутку газу, обвинувачена також спробувала схилити перейти на бік ворога для того, щоб здійснити запуск свердловин Співаківського ГР ГПУ «Шебелинкагазвидобування» АТ «Укргазвидобування». У разі згоди чоловіка Україні була б завдана шкода у сумі понад 20 мільйонів гривень. Проте, як і всі інші колеги «начальниці», він відмовився працювати на окупаційну адміністрацію. 

Ізюм. Жінка добровільно пішла на співпрацю з представниками рф

Наразі обвинувачена перебуває під вартою. 

Їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.   

Нагадаємо, в січні Харківська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо старшого державного ревізора-інспектора Ізюмського відділу податків за фактом державної зради.

Нагадаємо, нещодавно в Ізюмському районі області правоохоронці знайшли нерозірвані боєприпаси та місце поховання двох людей. Обоє загинули під час обстрілу та авіанальоту в період окупації села Сулигівка.

Нагадаємо також, що на місці масового поховання в Ізюмі залишаються неідентифікованими 143 тіла.

Усі новини міста Ізюм та району читайте на нашому сайті.