Окупанти розповсюджують інформацію про захоплення міста Ізюм
Сьогодні, 24 березня, Максим Стрельник на своїй фейсбук-сторінці розповів, що ворог почав активно розповсюджувати дезінформацію щодо ситуації на Ізюмщині.
«Через відсутність військових успіхів ворога на Ізюмському фронті фашистська пропаганда почала активно розповсюджувати дезінформацію про те, що російські окупанти начебто повністю захопили Ізюм», – пише Стрельник.
За його словами, наразі лінія розмежування проходить по руслу ріки Сіверський Донець. Так, за допомогою місцевих колаборантів окупаційні війська змогли отримати інформацію про брід через ріку, завдяки чому їм удається потрапляти на південний берег. Однак там їх одразу зустрічають українські захисники.
Також повідомляється, що Збройні Сили України продовжують стримувати ворога на околицях міста та відкидають його назад за ріку, на північ. Російські окупанти постійно ідуть в наступ, але повсякчас зазнають непоправних втрат.
Крім того, заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін поділився актуальною інформацією щодо зруйнованих багатоповерхівок на Хлібозаводській та Першотравневій вулицях.
Наразі інформації про наявність заблокованих у підвалах людей на Хлібозаводській вулиці немає. Однак, інакша ситуація з Першотравневою. За повідомленнями свідків, на момент російської атаки в не пристосованих під бомбосховища підвалах перебувало не менше тридцяти людей. Під час удару було повністю зруйновано конструкцію будівлі, в тому числі міжповерхові плити. За словами Мацокіна, є ймовірність, що все це впало на підвал, в якому знаходились люди.
За зверненням Ізюмського міського голови, працівники ДСНС оглянули місце події, але не виявили жодних ознак життя. До того ж розбирання завалів на даний момент неможливе через відстутність спецтехніки, відповідного особового складу та сполучення між районами міста.
«Ось такий опис справжньої трагедії, масштабів якої не було в Ізюмі навіть у 1942-1943 роках. Слова «військовий злочин», «геноцид» не відображають всієї глибини вселенської трагедії, яка відбувається в багатостраждальному, колись квітучому місті», – пише Володимир Мацокін.
Читайте також:
Повітряні захисники: «Привиди Ізюма» знищують ворожу авіацію