Боксери з Первомайського здобули золото на Чемпіонаті України

13.11.2023 10:55 Первомайський

У неділю, 12 листопада, закінчився Чемпіонат України з боксу серед молоді та жінок-молоді 2023 року на честь бійців ГУР МО. У складі збірної Харківської області були двоє спортсменів з міста Первомайський.

Про це телеканалу «Надія» повідомив керівник Первомайського боксерського клубу «Карат 777» Денис Густодим, пише «Слобідський край».

На Чемпіонаті України збірна команда Харківської області серед молоді-чоловіків посіла 1-ше загальнокомандне місце. Як зазначив Денис Густодим, значну роль на шляху до перемоги відіграли і первомайські боксери, які вибороли на змаганнях золоті медалі.

«Це Максим Зименко, який переміг у категорії 51 кг, та Микола Лактіонов, який був найкращим у категорії 86 кг та виконав норматив «Майстер спорту України», – розповів тренер.

Після чемпіонату обидва спортсмени потрапили до складу збірної України з боксу серед молоді. Зараз вони готуються до виступу на Чемпіонаті Європи, який проходитиме з 2 по 15 квітня 2024 року в Хорватії.

Чемпіонат України з боксу серед молоді та жінок-молоді 2023 року на честь бійців ГУР МО

Чемпіонат України з боксу серед молоді, представники Харківської області

Чемпіонат України з боксу серед молоді та жінок-молоді 2023 року на честь бійців ГУР МО у с. Бояни, Чернівецька область / Фото: телерадіокомпанія «Надія»

Нагадаємо, нещодавно ми розповідали історію 14-річного Олександра Малахова із села Дмитрівка Біляївської громади. Хлопець почав займатися боксом три роки тому, однак вже цього літа здобув найважливішу свою звитягу – став чемпіоном Європи. Юнак завзято тренується і хоче пов'язати життя з цим видом спорту, а його тренер вбачатиме у ньому потенціал майбутнього олімпійського чемпіона. У громаді не залишили без уваги таку серйозну звитягу хлопця, відзначивши його грошовим сертифікатом.

Нагадаємо також, у Дергачах пройшов дитячий боксерський турнір «Відкритий ринг». У змаганнях взяли участь спортсмени з 6-ти громад Харківської області.

Більше новин рубрики спорт читайте на нашому сайті.