У Сахновщині під час футбольного поєдинку збирали кошти на потреби ЗСУ

07.08.2023 13:50 Сахновщина

5 серпня у Сахновщині Харківської області тамтешній «Колос» проводив чергову гру чемпіонату Дніпропетровщини з футболу. Традиційно під час гри був організований збір на потреби ЗСУ.

Про це  медіа «Слобідський край» повідомив головний спеціаліст по напрямку спорту відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради Володимир Яцина.

У суботу, 5 серпня, двома матчами розпочалося другого кола чемпіонату Дніпропетровщини з футболу. В одному з цих поєдинків у рамках сьомого туру сахновщинський «Колос» в рідних стінах приймав донецький «Донбас». У матчі першого кола між цими суперниками мінімальну перемогу 3:2 святкували футболісти з Харківщини. Цього ж разу вони теж були сильнішими за суперника. Єдиний гол у цій грі був забитий у другому таймі: на 73-й хвилині Максим Білик реалізував пенальті.

Завдяки цій перемозі «Колос» набрав 15 очок і продовжує посідати другу сходинку

Під час цього матчу був організований збір коштів на потреби ЗСУ, який проводив  дитячий волонтерський центр «Сонячні квіти».

– Цього разу ми зібрали близько п’ятьох тисяч гривень, які підуть на тканину для наших військових. За найбільший донат в 1500 гривень подарували м’яч з автографами гравців «Колоса», – повідомив Володимир Яцина.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як на молодіжному чемпіонаті Європи збірна України за участю гравців з Харківщини зіграла проти Хорватії, Румунії, Іспанії та Франції.

Більше новин селища Сахновщина та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Більше новин спорту читайте на нашому сайті.